BankOnline
09.00 – 19.00
1 липня / четвер
FIFTY Beach Club - Київ, Броварський просп., 5-м
Потрібна перезавантаження? Полетіли в МФО саміт
Для вас свіжий фреш креативних ідей
Коктейль з найвишуканіших кейсів - смачно і корисно
Асорті презентацій від кращих експертів, гурманів мікрофінансування
Серфінг на хвилях нових трендів
Захоплюючий політ просторами безмежних можливостей
Ніяких рамок і обмежень
Прокачуємо скіли, заряджаємо позитивом і вакцинуємо від кризи на цілий рік

Приймаємо замовлення на теми і спікерів — тут

Спікери

Вадим Романюк
Начальник управління ліцензування фінансових компаній НБУ
Владислав Дикий
Заступник начальника управління роздрібних платежів департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ
Ірина Корецька
Директор Є-Гроші
Дмитро Яковлєв
Директор департаменту інновацій - IBOX Банк
Антон Авраменко
Комерційний директор і співвласник Фінтех-компанії EasyPay
Олексій Шабан
Заступник Голови Правління НБУ
У банківській системі України працює понад 25 років. З лютого 2020 він працював директором Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України. До роботи в Національному банку пропрацював більше 24 років в ПриватБанку. З 2018 року він був членом Правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу. З тих пір і до приходу в Національний банк очолював напрямок роздрібного бізнесу ПриватБанку і активно займався впровадженням нових карткових і платіжних продуктів, в тому числі через дистанційні канали.
Ольга Михайлівна Василевська-Смаглюк
Український політик і журналіст. Народний депутат України IX скликання
Член Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, голова підкомітету з питань функціонування платіжних і інформаційних систем та запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.
Співавтор проекту Закону № 2179 про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, який був прийнятий ВРУ 06.12.19 р
Алла Сав'юк
Президент асоціації ВАФК
Експерт GR, фінансист, юрист, президент Всеукраїнської асоціації фінансових компаній (ВАФК). 14 років досвіду роботи у фінансовому секторі України, з них 9 років на керівних посадах, як в регуляторі фінансового ринку, так і бізнесі.
Розробник першого в Україні Кодексу етичної поведінки для МФО.
Постійний експерт робочих груп при Національному банку і Комітеті ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ з розробки нормативно-правового регулювання фінансового ринку.
Комплаєнс-консультант фінансових компаній з питань адаптації внутрішніх процесів і побудови систем управління ризиками компанії відповідно до вимог НБУ.
Активно співпрацюю з Мікрофінансовому центром (ЄС) - це міжнародна асоціації фінансових установ, яка об'єднує 113 організацій (включаючи 77 МФО) в 36 країнах Європи, Центральної Азії та за її межами з питань розширення фінансової інклюзії та соціального фінансування в Україні.
Тарас Тарасенко
Народний депутат України 9го скликання
У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії "Слуга народу" номером 124 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції.
Член Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.
Директор ТОВ "ЮК "СТС". Обіймав керівні посади у юридичних компаніях.
З 2004 року - адвокат.
З 2002 по 2004 рік працював в АТ "Укрсоцбанк".
Євген Лісняк
Є старшим директором Visa, де очолює Департамент стратегічних партнерств, фінтеху та спільних проектів в Україні, країнах СНД та Південно-Східної Європи (17 ринків)
Основні напрямки його діяльності: знаходити, підтримувати
та розвивати потенційні партнерства для Visa у новому постійно зростаючому бізнес-середовищі фінтех індустрії задля появи інноваційніх фінтех- рішень та сприяння розвитку безготівкової економіки. Євген приєднався до Visa у 2017 році в якості
керівніка відділу інноваційніх рішень. На цій посаді Євген успішно реалізував низку транспортних та smart city проектів в Україні та країнах СНД. Наразі Євген фокусується на підтримці необанків, мобільних фінансових сервісів операторів, диджитал
продуктів класичних банків, інноваційних "проривних" фінтех-компаній, а також розвитку фінтех-екосистеми на 17 ринках.
За версією фахового журналу про фінансові технології PaySpace Magazine Євгена визнано найкращим фінтех-експертом 2020 року. Він має глибоку експертизу у банківських та платіжних технологіях і фінтесі, забезпечив підтримку та побудував стратегічні партнерства Visa із широким колом фінтех-компаній в Україні, Білорусі, Грузії, Азербайджані, Казахстані, Таджикістані, Узбекістані та інших країнах.
Євген Лісняк має 15 років міжнародного досвіду в галузі ІТ та консалтингу, набутого під час роботи в провідних міжнародних компаніях. Євген здобув ступінь магістра з прикладних фізики та математики у Московському фізико-
технічному інституті (MФТІ).
Денис Саприкін
CEO і співзасновник в sportbank, експерт в банківській сфері (необанки, карткові технології, процесинг, кредитування, роздрібний банкінг), колумніст, автор статей на fintech-тематику
Денис більше 16 років пропрацював в системоутворюючих класичних банках і пройшов весь шлях від спеціаліста до топ-менеджера. У традиційних банках відповідав за роздрібний бізнес, кредитні карти і платежі.

Кілька років тому з партнерами створив компанію Dyvotech, яка займається комплексною розробкою фінансово-технологічних рішень, включаючи розробку програмного забезпечення, клієнтську підтримку, логістику фінансових інструментів, операційне супроводження проектів і багато іншого. У портфоліо компанії ряд успішних фінансових продуктів і один з них - мобільний банк sportbank.

Під керівництвом Дениса sportbank, за рік активного маркетингу і просування, залучив понад 230 000 клієнтів, кожен з яких в середньому робить 34 транзакції на місяць, що в чотири-п'ять разів більше, ніж в традиційних банках.
За цей час sportbank встиг отримати нагороду як кращий Fintech-стартап 2019 року і як один із кращих українських мобільних банкінгів 2020 року. Sportbank входить в ТОП-20 за кількістю клієнтів, а по динаміці зростання клієнтів-власників карток в топ-5.
Амітан Олексій Геннадійович
Генеральний директор компанії Bredley Holding
Генеральний директор ТОВ "Берег-Груп"
Освіта за фахом "Економічна кібернетика".
Більше 15 років досвіду управління проектами в сферах промисловості та фінансів на ринках країн СНД і Європи.
Компанія Bredley Holding сьогодні розвиває проекти в сфері Фінтех і e-commerce в ЄС та Україні.
Денис Зікєєв
Засновник компанії RiskTools та БКІ Online
Засновник компанії RiskTools, найбільшого скоринг-провайдера України.
В 2019 за підсумками голосування компанія отримала диплом "Лідер ринку в галузі кредитного скорингу" за версією клубу Банкір.
Ідеолог автоматизованого онлайн-кредитування. З 2015 року впровадив повноцінний процес видачі кредитів онлайн з 100% автоматичної видачею без верифікаторів.
У 2020 році створив Онлайн Бюро кредитних історій. Бере участь в робочій групі Національного Банку України по розробці регуляторної бази в сфері роботи бюро кредитних історій, віддаленою верифікації та онлайн-кредитування.
Володимир Галіка
Керуючий партнер креативного агентства NGN.agency
У маркетингу з 2008-го року. Основні категорії експертизи: стратегія, маркетинг, digital, систематизація бізнесу і процесів всередині компанії. Агентство спеціалізується на стратегії, розробці оптимального набору інструментів і контенту для реалізації стратегії, а також на репутаційному менеджменті. Серед поточних клієнтів агентства: Lenovo, Avon, Unilever, BAT, Jacobs, Верес, Дмитрук, Фора і інші великі міжнародні компанії і сміливий український бізнес. Працював в локальних (OS-Direct, Brainberry) і мережевих агентствах (OMD Resolution) в Україні, і Казахстані (DASM / affiliation MINDSHARE). Був і на клієнтській стороні - великий технорітейлер, банк. Весь цей час спеціалізувався на стратегії і digital-маркетингу. Регулярний доповідач великих конференцій: 8p, SMM Rocks, Target Insight, etc. і лектор в декількох тривалих програмах: КАМА, Web Promo Exspets, МІБ, I-marketing, etc. В середньому в рік понад 400 годин виступів.
Наталя Клевакіна
Директор fintech компаній CCloan та MisterCash
Має понад 19 років досвіду роботи у фінансовому секторі, вищу освіту за напрямом "Фінанси і кредит", спеціалізація "Банківська справа", а також "Правознавство".
Має великий досвід на фінансових ринках, зокрема багато років пропрацювала в найбільших страхових компаніях України. Останній рік очолює міжнародну fintech-компанію CCloan. За цей час під її керівництвом було запущено безліч кредитних продуктів і IT-рішень. Успішно керує командою з понад 300 співробітників.
Бере активну участь у трансформації небанківського сектора України. З 2020 року приєдналася до проекту The Banking 50, де регулятори і учасники ринку ведуть діалог, спрямований на вдосконалення фінансового ринку. Також є постійним учасником Українського Банківського Форуму. Інтереси: неперервний професійний розвиток, подорожі, активне дозвілля з сім'єю.
Анна Мойсєєва
Маркетинг директор fintech компаній CCloan і MisterCash
Пройшла шлях від арт-директора глянцевого журналу до CMO топових fintech компаній України. Маркетолог-практик з понад 15-річним досвідом роботи в інфобізнесі, it, інвестиційних, юридичних і фінансових компаніях. Зараз займає посаду директора з маркетингу мікрофінансової компанії CCloan. Одними з її успішних кейсів в тій же категорії є бренди "Dinero" і "Укрпозика". Спікер MFO Summit 2020 і член журі Effie Awards 2020. Любить підкорювати: гірські схили Грузії, високі хвилі Балі і рекламну індустрію України.
Серафима Нехода
Директор з маркетингу MyCredit
Більше 10 років досвіду в маркетингу і продажах товарів промислового і фінансового сектору. Адепт концепції Performance Marketing. За 1,5 року розробила і реалізувала стратегію переходу компанії MyCredit від стартапу до ТОП-3 на ринку мікрокредитування України. Стратегія допомагає утримувати позиції компанії останні 3,5 роки
Олександр Бойко
Керівник кредитного напряму Treeum
Свій кар'єрний шлях починав з банківського сектору, де більше 8 років провів на лідируючих позиціях, починаючи від керівника відділу корпоративних продажів. З 2016р починає активно займатися партнерським маркетингом. Будучи Head of Аffiliate "Treeum", а з 2020 р, сра-мережі "SalesDoubler" активно відбудовує передові позиції компанії на сра-ринку. З 2021р обіймає посаду керівника кредитного напрямку Treeum.
Лідія Єременко
Керівник Youtube-каналу Ukrainian Fintech Hub
Лідія Єременко - ідеолог і ведуча першого профільного Fintech-каналу в Україні - Ukrainian Fintech Hub, який заснований лідером в обслуговуванні ринку МФО PSP Platon. Є ведучою профільних Fintech-подій в Україні, таких як: PaySpace Magazine Awards, MFO Summit, Uafintech, Digital Lending та ін. Входить до рейтингу топ 50 найвпливовіших жінок українського фінтеху.
Альона Андронікова
CEO Group Moneyveo - міжнародної компанії, лідера українського fintech-ринку
За її плечима 20 років досвіду, в тому числі близько 13 років - у сфері бізнес-менеджменту. Альона - лідер трансформації, експерт в розробці та інтеграції стратегій, реінжинірингу відповідно до концепції Lean і максимізації прибутку.

У Альони три вищі освіти, включаючи Executive МВА. Також вона додатково навчалася в Краківському університеті Економіки і в Лондонській школі бізнесу і фінансів, є сертифікованим аудитором і сертифікованим експертом методології Six Sigma. Проходила безліч тренінгів в Лондоні, Нікосії і Амстердамі.

Альона разом з командою Maxi Card успішно запустила першу в Україні систему електронних грошей з рітейл-компаніями. Була співзасновником і головним виконавчим директором проекту в сфері бізнес-консалтингу в Україні в рамках міжнародної групи NAI, керувала англійським стартапом в сфері відшкодування ПДВ в країнах ЄС.

За час роботи в Moneyveo Альона розробила інноваційну стратегію, яка привела компанію до значного і стабільного зростання.

Під її керівництвом за останні два роки компанія збільшила фінансові показники в 10 разів, успішно розвиває Marketplace кредитних продуктів. За версією медіабюро Ekonomika +, Moneyveo - найкраща мікрофінансова компанія країни.

Компанія удостоєна нагороди в національному бізнес-рейтингу «Лідер Року 2020», підтвердила звання «Кращий сервіс онлайн-кредитування в Україні» за версією PaySpace Magazine Awards. Щорічно отримує нагороди «Вибір року», «Бренд року», «Зірка якості» та ін.

Під керівництвом Альони компанія вийшла на ринок Азії: під час карантину Moneyveo успішно запустила в віддаленому режимі бізнес у В'єтнамі. Також вивела на український ринок новий технологічний продукт Veomini, який доступний тільки на смартфоні і розрахований на молоду аудиторію.

За успіхи і досягнення в діловій сфері Альона Андронікова була визнана кращою business-woman в сфері онлайн-кредитування в 2019 році за версією womo.ua (топ-рейтингу «Жіноче лідерство»). Також Альона удостоєна премії «SHINE 2020 року - Кращі бізнес-жінки України» за версією інформаційного агентства Investory News. Журнал «DS News» назвав її однією з найуспішніших жінок в українському бізнесі 2020 року, а журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших »- одним з кращих менеджерів.
Гела Слюсарчук
CMO PSP Platon
CMO PSP Platon Гела Слюсарчук - один з провідних фахівців компанії, за плечима якого робота в найбільших українських компаніях, серед яких «Цитрус», «Олимп», «Belvedere group» та англійська компанія «B4U CARD SOLUTIONS LIMITED». Маючи 15-річний досвід в маркетингу, допомагає PSP Platon успішно розвивати фінансові продукти, а також ділиться своїми інсайтами в якості запрошеного спікера і модератора на таких профільних конференціях, як FinRetail, MFO Summit та ін
Резуєв Євген
Директор компанії "Укркредітфінанс" (ТМ "Creditkasa", "НаВсе")
Директор компанії "Укркредітфінанс" (ТМ "Creditkasa", "НаВсе")
Досвід управління компаніями і маркетингової функцією в фінансах, телеком, омні-канальному ритейлі, сфері послуг. Випускник Executive MBA програми Kellogg-WHU.
Роман Катеринчик
Засновник MyCredit
Фінтех-євангеліст, засновник фінансового сервісу Myсredit, (https://mycredit.ua/ru/) який в 2019 році отримав інвестиції від групи ТАС і увійшов в ТОП 10 венчурних угод України за версією Inventure (https: // inventure .com.ua / analytics / articles / krupnejshie-venchurnye-investicii-ukrainy-2019-goda).

У 2019 разом з партнерами першими серед українських компаній запустили фінансовий сервіс в Азії, під брендом Oncredit у В'єтнамі.

Також є засновником IT-компанії Artjoker (https://artjoker.ua/ru/), а також ряду стартапів - Ahundred.io (https://ahundred.io/en/) і Ddapp (https://abmdd.com /). Член наглядової ради харківського IT-кластеру.

Автор телеграм-каналу (https://t.me/katerynchyk_live) про Фінтех, управління командою, інвестиції і бізнес в Азії.
Анна Шахдінарян
Account Director Kantar Україна
Домейн лідер
Експерт у діджитал, рекламі та просування бренду. Більше 13 років досвіду в маркетингових дослідженнях, в тому числі:
Дослідження в фінансовому секторі
Діджитал напрямок досліджень
2 роки керівник проектів з якісних досліджень
1 рік керівник відділу контролю якості даних
2 роки координувала проведення кількісних телеком проектів
Участь як спікер у більш ніж на 20 національних та міжнародних конференціях
Проведення спеціалізованих тренінгів та семінарів з маркетингових досліджень, в тому числі з моніторингу здоров'я бренду
Зокрема, Медіа інвестиції, чи можливо їх оцінити (https://web.telegram.org/#/[email protected]), 03.12.2020

Ключові клієнти: Vodafone, McDonalds, Лореаль, Fedoriv Agency, Монобанк, Credit Agricole Group, Південний, Альфа банк, А-банк, ПРАВЕКС банк, КОТО банк, Google, DAN, Publicis One,

Програма MFO summit

1 липня, четвер
09:00 – 10:00
09:00 – 10:00
Реєстрація та ранкова кава
10:00 – 10:20
Вітальне слово
10:00 – 10:20
Вітальне слово
Іван Євтушенко - CEO Treeum

Олексій Шабан - Заступник Голови НБУ

Алла Сав'юк - Президент асоціації ВАФК

Антон Авраменко - Комерційний директор і співвласник Фінтех-компанії EasyPay
10:20 – 10:40
Трансформація ринку PDL України 2020 - 2021, що далі?
10:20 – 10:40
Трансформація ринку PDL України 2020 - 2021, що далі?
Олександр Бойко,
Керівник напрямку кредитування Treeum
10:40 – 11:00
Перші результати розкриття інформації про структуру власності фінансових компаній
10:40 – 11:00
Перші результати розкриття інформації про структуру власності фінансових компаній
Вадим Романюк,
Начальник управління ліцензування фінансових компаній НБУ
11:00 – 11:20
НСП "Простір" - нові можливості для небанківських фінансових установ
11:00 – 11:20
НСП "Простір" - нові можливості для небанківських фінансових установ
Владислав Дикий,
Заступник начальника управління роздрібних платежів, НБУ Національного банку України
11:20 – 11:40
Перші результати нагляду у сфері захисту прав споживачів після прийняття Закону
11:20 – 11:40
Перші результати нагляду у сфері захисту прав споживачів після прийняття Закону
Ольга Лобайчук,
Начальник управління захисту прав споживачів НБУ
11:40 – 12:40
Дискусія: «Нові правила гри на ринку NPL - загрози чи можливості для кредиторів»
11:40 – 12:40
Дискусія: «Нові правила гри на ринку NPL - загрози чи можливості для кредиторів»
Модератор:
Алла Сав'юк, президент асоціації ВАФК

Учасники:
Ольга Василевська-Смаглюк - народний депутат України
Ольга Лобайчук - начальник управління захисту прав споживачів НБУ
Володимир Довгаль - директор Авентус Україна
Наталя Клєвакіна - директор fintech компаній CCloan та MisterCash
Євген Резуєв - директор компанії "Укркредітфінанс" (ТМ "Creditkasa", "НаВсе")
Ірина Корецька - директор Є-Гроші
12:40 – 13:10
12:40 – 13:10
Перерва на каву
13:10 – 13:30
Кредитний скоринг і якість портфеля в 2021 році
13:10 – 13:30
Кредитний скоринг і якість портфеля в 2021 році
Денис Зікєєв,
Засновник компанії RiskTools та БКІ Online
13:30 – 13:50
Disruptive Strategy: як розробляти та виводити на ринок продукти, яким немає аналогів
13:30 – 13:50
Disruptive Strategy: як розробляти та виводити на ринок продукти, яким немає аналогів
Влас Головін,
Директор із розвитку продуктів Moneyveo
13:50 – 14:10
Як запустити банківську картку для МФО
13:50 – 14:10
Як запустити банківську картку для МФО
Дмитро Яковлєв,
Директор департаменту інновацій - IBOX Банк
14:10 – 15:10
Дискусія: «Розвиток Фінтех в Україні. Як МФО може стати необанком»
14:10 – 15:10
Дискусія: «Розвиток Фінтех в Україні. Як МФО може стати необанком»
Модератор:
Лідія Єременко - керівник Youtube-каналу Ukrainian Fintech Hub

Учасники:
Євген Лісняк - старший директор, голова департаменту стратегічних партнерств, фінтеху та спільних проектів в Україні, країнах СНД та Південно-Східної Європи Visa
Олексій Амітан - СЕО Bredley Holding
Гела Слюсарчук - CBDO / CMO PSP Platon
Альона Андронікова - CEO Moneyveo
Денис Саприкін - CEO Sportbank
Роман Катеринчик - засновник MyCredit
15:10 – 16:10
15:10 – 16:10
Обід
16:10 16:30
Нові вимоги до захисту персональних даних
16:10 16:30
Нові вимоги до захисту персональних даних
Тарас Тарасенко,
Народний депутат України 9го скликання
16:30 16:50
Win-win-win: Стратегія платіжних методів
16:30 16:50
Win-win-win: Стратегія платіжних методів
Ігор Бокій,
СЕО 4Bill
16:50 17:10
Український споживач з точки зору фінансів
16:50 17:10
Український споживач з точки зору фінансів
Анна Шахдінарян,
Account Director Kantar Україна
17:10 17:30
Агресивна або помірна маркетингова стратегія? Що обрати в сучасних реаліях?
17:10 17:30
Агресивна або помірна маркетингова стратегія? Що обрати в сучасних реаліях?
Анна Мойсєєва,
Маркетинг директор fintech компаній CCloan і MisterCash
17:30 17:50
З чого складається digital-стратегія і навіщо вона потрібна?
17:30 17:50
З чого складається digital-стратегія і навіщо вона потрібна?
Володимир Галіка,
СЕО NGN.agency
17:50 18:10
Впровадження аналітичних інструментів в fintech-маркетинг
17:50 18:10
Впровадження аналітичних інструментів в fintech-маркетинг
Серафима Нехода,
Директор з маркетингу MyCredit
18:10
18:10
AfterParty
"Від заходу до світанку"
Вперед до нової пригоди

Вперед до нової пригоди

Організатор

за підтримки:

Генеральний партнер

Gold партнер

Партнери

Інформаційні партнери:

для партнерів:
Стати партнером
натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
FIFTY Beach Club,
Київ, Броварський просп., 5-м