BankOnline
09.00 – 19.00
20 листопада 2020 / п'ятниця
м. Київ, секретне місце
Зміни - єдине, що постійно в цьому світі. Бізнес сьогодні розвивається в епоху глобальних викликів, але розумні ТОП менеджери компаній бачать в цьому і глобальні можливості.

FinRetail 2020 це місце зустрічі лідерів найрізноманітніших напрямків бізнесу фінанси, екомерс, технології, рітейл, платежі і перекази, інформаційні технології і розваги, де діляться думками і досвідом, розширюють кругозір, надихають і надихаються, отримують ідеї для розвитку бізнесу, стимули і мотивацію на нові звершення. Крім того це чудова можливість розширити свою клієнтську та партнерську мережу.

Ласкаво просимо до світу глобальних можливостей.
Ключові питання заходу
Головні тренди роздрібного бізнесу 2020 року - 2021.
Передові платіжні технології та сервіси.
Ключові фактори успіху в новій реальності.
Неочевидні фішки платного просування.
Перехід з оффлайна в онлайн, віднайти оптимальний баланс.
Сучасні технології для роздробу, розумні інвестиції в майбутнє.
Правильна аналітика: інструменти та кейси.
Як рости без збільшення бюджету.
Чим вразити клієнта, який бачив вже всі грані клієнтського сервісу? Як працювати над залученням і формуванням лояльності клієнта за продуктової ідентичності?
Ефективна взаємодія рітейлу з банками, співпраця з маркетплейсами.
У вас буде крута можливість отримати відповіді на всі питання, які накопичилися у вас за довгі останні місяці карантину.

А щоб створити найкращі умови для неформального спілкування, будуть організовані спеціальні лаунж зони, конкурси та розіграш цінних призів від партнерів, кава нон стоп і яскрава вечірня шоу програма по системі все включено!
Позитивні емоції і корисний контент ГАРАНТУЄМО.
Спікери
Ольга Василєва
в. о. директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ
Олександр Стельмах
Директор з цифрових рішень Visa в Україні, країнах СНД і Південно-Східної Європи
Артем Афян
Керуючий партнер Juscutum, радник прем'єр міністра
Марина Авдєєва
Підприємець. Співвласник СК «Арсенал Страхування», засновник «Easy Peasy Insurtech». Входить до ТОП-100 успішних жінок України за версією видання "Новий Час". Підприємницька історія Марини Авдєєвої увійшла в другу книгу бізнесмена Євгена Черняка «Принципи перших» про жінок-підприємців. Область експертності - масштабування і прибутковий ріст, операційна ефективність і якість сервісу.
Христина Кармазіна
Керівниця Напрямку діджитал продуктів ПриватБанку, у банківській діяльності 8 років. Ідеолог інноваційних продуктів у Приват24 та досвідчений експерт з розвитку інтернет-еквайрингу LiqPay. Має досвід з управління та натхнення команди у 168 співробітників. Ментор стартапів, мати двох здорових дітей. Та підкорювач базового табору Евересту.
Олексій Авраменко
CEO та співвласник найбільшої в Україні FinTech групи EasyPay, яка була заснована 2007 року. Створив першу в Україні небанківську платіжну систему «Фінансовий світ». У 2010 році розробив платіжну платформу easypay.ua. З 2018 року активно розвиває напрямок Bluetooth-маркетингу в Україні.

У 2020 році фінансові додатки EasyPay для смартфонів увійшли до ТОП кращих платіжніх українських додатків систем Huawei, Apple та Android.
Євген Васильцов
Керiвник Напрямку по роботi з торговельними пiдприємствами. 8 років в ПриватБанку. Розвиває та модернізує найбільшу в Україні мережу еквайрингу (більше 200 000 pos-терміналів). Під керівництвом запущені інноваційні продукти: чайові cashless, готівка на касі, facepay в Android pos-терміналах тощо.
Антоніна Мурашко
Юрист, економіст, банкір, президент Української асоціації платіжних систем «УАПС». 18 років у фінансовому секторі України, з них 6 років у відділі банківського нагляду Управління Національного банку України та 12 років на керівних посадах у банках та небанківських фінансових установах України. Входить до складу робочої групи «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво» української сторони Платформи громадянського суспільства Україна — ЄС. Як член профільної робочої групи займається розробкою нормативно-правових актів щодо впровадження віртуальних активів при Міністерстві цифрової трансформації України.
Юрій Гладкий
СЕО, співвласник GRAPE. Спеціалізується на маркетингу і стратегії розвитку брендів. Працює з клієнтами в Україні, США, Словаччини, Румунії, Білорусі, Казахстані, Грузії та ін. Серед клієнтів Visa, Privatbank, Monobank, Верес, КОМО, Henkel, MHP, Silpo, ENSO, 64Audio, Prom, Foxtrot, OLX, L'Oreal. Дворазовий учасник рейтингу МС-Today "ТОП50 підприємців року» і «ТОП100 надихаючих українців». Пише в facebook.com/adeator і instagram.com/adeator про маркетинг і життя креативного підприємця.
Олексій Миропольский
Комерційний директор групи компаній Portmone.com, має 15-ти річний досвід у платіжній діяльності. Керує розвитком у В2В напрямку Portmone.com - інтернет еквайринг, агрегація сервісів та співпраця з банками партнерами яких більш ніж 30, а також з мерчантами. Легко може вести дискусію в напрямках емісії та еквайрингу платіжних карт.
Наталя Клевакіна
Має понад 19 років досвіду роботи у фінансовому секторі, вищу освіту за напрямом "Фінанси і кредит", спеціалізація "Банківська справа", а також "Правознавство".
Має великий досвід на фінансових ринках, зокрема багато років пропрацювала в найбільших страхових компаніях України. Останній рік очолює міжнародну fintech-компанію CCloan. За цей час під її керівництвом було запущено безліч кредитних продуктів і IT-рішень. Успішно керує командою з понад 300 співробітників.
Бере активну участь у трансформації небанківського сектора України. З 2020 року приєдналася до проекту The Banking 50, де регулятори і учасники ринку ведуть діалог, спрямований на вдосконалення фінансового ринку. Також є постійним учасником Українського Банківського Форуму. Інтереси: неперервний професійний розвиток, подорожі, активне дозвілля з сім'єю.
Юрій Мандзюк
Юрист, топ-менеджер, Chief Legal Officer групи компаній Dinero, має 20-ти річний досвід юридичної і управлінської роботи в різних сферах: правоохоронна діяльність, юридичний бізнес, retail, банки, фінкомпанії, з яких 13 – керівником команд юристів, і 9 останніх – у фінансовій сфері. Має глибоку експертизу в питаннях судового стягнення, підготовки компаній до успішного проходження перевірок регулятора, в т.ч. з питань фінансового моніторингу, анти-рейдерської та кримінально-правової безпеки бізнесу, побудови юридичних підрозділів «з нуля». З 2019 року долучився і приймає активну участь в просуванні інтересів ринку небанківського онлайн-кредитування в рамках Всеукраїнської асоціації фінансових компаній.
Ганна Моісеєва
Пройшла шлях від арт-директора глянцевого журналу до CMO топових fintech компаній України. Маркетолог-практик з понад 15-річним досвідом роботи в інфобізнесі, it, інвестиційних, юридичних і фінансових компаніях. Зараз займає посаду директора з маркетингу мікрофінансової компанії CCloan. Одними з її успішних кейсів в тій же категорії є бренди "Dinero" і "Укрпозика". Спікер MFO Summit 2020 і член журі Effie Awards 2020. Любить підкорювати: гірські схили Грузії, високі хвилі Балі і рекламну індустрію України.
Денис Зікєєв
Засновник компанії RiskTools, найбільшого скоринг-провайдера України.
В 2019 за підсумками голосування компанія отримала диплом "Лідер ринку в галузі кредитного скорингу" за версією клубу Банкір.
Ідеолог автоматизованого онлайн-кредитування. З 2015 року впровадив повноцінний процес видачі кредитів онлайн з 100% автоматичної видачею без верифікаторів.
У 2020 році створив Онлайн Бюро кредитних історій. Бере участь в робочій групі Національного Банку України по розробці регуляторної бази в сфері роботи бюро кредитних історій, віддаленою верифікації та онлайн-кредитування.
Алла Сав'юк
Експерт GR, фінансист, юрист, президент Всеукраїнської асоціації фінансових компаній (ВАФК). 14 років досвіду роботи у фінансовому секторі України, з них 9 років на керівних посадах, як в регуляторі фінансового ринку, так і бізнесі.
Розробник першого в Україні Кодексу етичної поведінки для МФО.
Постійний експерт робочих груп при Національному банку і Комітеті ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ з розробки нормативно-правового регулювання фінансового ринку.
Комплаєнс-консультант фінансових компаній з питань адаптації внутрішніх процесів і побудови систем управління ризиками компанії відповідно до вимог НБУ.
Активно співпрацюю з Мікрофінансовому центром (ЄС) - це міжнародна асоціації фінансових установ, яка об'єднує 113 організацій (включаючи 77 МФО) в 36 країнах Європи, Центральної Азії та за її межами з питань розширення фінансової інклюзії та соціального фінансування в Україні.
Зоя Лобод
Співвласниця digital-агентства LOBODS, серед клієнтів якого понад 80 українських та міжнародних брендів, супроводжували брендові сторінки ТАСкомбанк, КредитМаркет, Universal Bank, Loany і багатьох інших. Зоя - номінантка рейтингу Молодих підприємців України за версією MC.Today, автор численних курсів і майстер-класів по SMM, digital-консультант з досвідом роботи понад 6 років.
Денис Риков
Закінчив КПІ за спеціальністю «Медична кібернетика та телемедицина». Брав участь в реалізації ІТ-проектів для Прикордонної служби України та аеропорту «Бориспіль» (АТ «Банкомзв'язок»), а також системи масових платежів України (СМПУ). Брав участь у впровадженні системи контролю на кордоні у співпраці з Інтерполом і автоматизована система пропуску EGATE в аеропорту «Бориспіль».
У компанії LEOGAMING відповідає за технічні інтеграції з партнерами, а також за контроль і моніторинг фінансових і технічних процесів.
Влас Головін
У Moneyveo з 2017 року, має досвід роботи в банківській сфері, стартапах, фінтех проектах. Знає як побудувати продуктову стратегію і реалізувати її. Своїм головним успіхом вважає зростання продуктів Moneyveo і пов'язує його із взаємодією команди всередині.
Анастасія Давидова
Комерційний директор CityConsult Development, колишній маркетинг директор Multiplex Holding, президент клубу маркетинг директорів The CMO Club CIS
Вєста Гунченко
Вєста вже більше року інхаус відповідає за кретивну частину маркетингових комунікацій lifecell, інхаусний креатив, а також за взаємодію з креативною командою агенції. Досвід роботи в рекламі – 12 років. Почала кар'єру креативним копірайтером, та наразі має експертизу у керуванні креативними командами, копірайті, арт-дирекшені, креативних стратегіях, продакшені, бренд-менеджменті, політичній рекламі, тощо.
Ольга Щупак
Керівниця відділу бренд менеджменту і медіа комунікацій
Освіта вища - магістр з маркетингу
13 років роботи в маркетингу:
11 років в рекламі як аккаунта.
Розпочала роботу у якості трейні і дійшла до посади Account Director. Працювала в міжнародних мережевих, а також локальних креативних і Діджитал агенціях з такими клієнтами: Nokia, Johnson & Johnson, GSK, Indesit, Nestle, Торчин, Vodafone
2 роки працюю у lifecell.
Стрімко зросла від бренд менеджера до керівниці відділу.
За цей період було змінено повністю фірмовий стиль бренду, змінився тон комунікації, медіа мікс став більш гнучким під завдання. Даний комплекс факторів забезпечує нам систематичні позитивні результати BHT
Володимир Лозовий
Володимир Лозовий - засновник компанії Artellence, яка створює інноваційні інструменти аналізу великих даних з соцмереж. Розроблені продукти для fintech не мають аналогів в Україні, та й в світі існують одиниці компаній з аналогічними технологіями.
У Володимира дві вищі освіти в сферах штучного інтелекту і бізнесу. До заснування власної компанії працював управлінським консультантом в Європі, розробляючи стратегії розвитку і запуску нових продуктів для великих корпорацій.
Валерія Толочина
Валерія Толочина обіймає посаду директора з маркетингу MEGOGO - одного з найбільших медіасервісів Східної Європи, який змінює звички сучасного споживання контенту і створює нові.
Має 18-річний досвід у сфері реклами, маркетингу, PR, CRM, SMM і CSR. Кар'єру розпочала в банківській сфері. У 2006 році перейшла в мережу побутової техніки та електроніки Eldorado, де працювала на позиції керівника відділу PR, а пізніше - директором з реклами та PR. З 2010 року і до осені 2020 року очолювала маркетинг INTERTOP в Україні та Казахстані.
Олексій Міллер
Олексій має 5-річний досвід у сфері digital. Кар'єру почав у Діджитал-агентстві Sasquatch. До цього займався фрілансом, серед клієнтів був популярний український бренд рюкзаків GIN. Пізніше перейшов в музичний лейбл Івана Дорна Masterskaya, де працював на позиції SMM-менеджера, відповідав за комунікаційну стратегію бренду, працював з популярними українськими артистами та фестивалями. Зараз Олексій обіймає посаду керівника SMM-відділу в MEGOGO. Працює з широким асортиментом продуктів компанії, серед яких ТВ, кіно, аудіо, спорт, ігри. Відповідав за комунікаційну стратегію під час запуску першого в Україні молодіжного каналу альтернативної музики MEGOGO LIVE. Більше двох років займається розвитком всіх соціальних мереж MEGOGO і окремих напрямків в компанії, а також промо-кампаніями і модерацією, співпрацею з блогерами і створенням креативних рішень для компанії.
Юлія Белінська
Видавець впливового порталу про бізнес рітейлу Retailers.ua, продюсер галузевих заходів Retailers Events, експерт в сфері ритейл-бізнесу
Денис Іванов
Керівник експертної групи впровадження та оцінки якості надання електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України, співзасновник компанії Kyiv Legal Hackers, кандидат юридичних наук
Валерія Іонан
Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. У міністерстві відповідає за такі напрямки: цифрову освіту, розвиток малого та середнього бізнесу за допомогою цифрових трансформацій, онлайн-безпеку дітей, євроінтеграцію
Дмитро Поліщук
Заступник генерального директора з розвитку фінансового бізнесу. Має понад 18 років досвіду у банківській сфері. Ключові компетенції: стратегічний менеджмент, управління бізнес-проєктами, управління продажів, розвиток бізнесу з ключовими партнерами, оптимізація бізнес-процесів.
Михайло Рітчер
Керуючий активами, співзасновник і викладач M.Ritcher & Partners, співзасновник в Wotan, фінансовий радник, член Незалежної Експертної Ради Фонду «Отаман: Фонд перспективних акцій», член Незалежної Експертної Ради Фонду «Ярослав Мудрий: Фонд Акцій »
Сергій Кравецкий
СЕО - WOTAN, керуючий партнер - MRP, глава експертної ради - Фонду АТАМАН

  • 22 року перший бізнес - здача в оренду автомобілів під таксі;
  • 23 роки заснував Агентство нерухомості «Рідна Оселя»;
  • 25 років запустив міжнародну CRM систему «RodboR», обмін даними між Агентствами Нерухомості;
  • 29 років очолив будівництво ТРЦ «GRAND PALACE»;
  • 32 роки запустив детейлінг студію «АйМойка»;
  • 34 роки заснував алгоритмічну компанію «KIBORG SYSTEMS»;
  • 35 років з-заснував фінансово освітній центр «MRP»;
  • 36 років продав частку в «KIBORG SYSTEMS» - Інвестиційній Групі «УНІВЕР» та Федору Дроздовського співзасновник «MEGOGO». Ребрендинг компанії. Нова назва «WOTAN».
Андрій Сухов
Співзасновником компанії Checkbox. Маючи багаторічний практичний досвід в IT, в 2020 році разом з Дмитром Дубілет заснували компанію Checkbox, яка в числі перших надала бізнесу можливість працювати з програмним РРО. На сьогодні компанія, крім програмної Фіскалізація, має ряд зручних рішень і в частині інтеграції з іншими корисними для бізнесу системами.
Резуєв Євген
Директор компанії "Укркредітфінанс" (ТМ "Creditkasa", "НаВсе")
Досвід управління компаніями і маркетингової функцією в фінансах, телеком, омні-канальному ритейлі, сфері послуг. Випускник Executive MBA програми Kellogg-WHU.
Антон Воронюк
Керівник академії WebPromoExperts, директор з розвитку інтернет-агентства WebPromo.
Тренер в академії Google для агентств.
Досвід роботи в інтернет-маркетингу з 2007 року.
Сертифікований фахівець Google Analytics IQ, Google AdWords IQ, Bing.
Спікер на конференціях 8P, iForum, Optimization.ua, Marketing Revolution і багатьох інших
Автор бестселера "Актуальний інтернет-маркетинг"
Богдан Сидоренко
Директор Київської філії Фрідом Фінанс
• Практикуючий інвестор на фондовому ринку України, США
• 6-річний досвід роботи у сфері банківського та інвестиційного бізнесу
• Сертифікований спеціаліст Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України за напрямом «Торгівля цінними паперами»
Олексій Сухоруков
В індустрії інвестицій більше 25 років. Працював в Інвестиційній групі УНІВЕР (Київ), Групі компаній ТЕКТ (Київ), на Фондовій біржі РТС (Москва), в Депозитарно-Кліринговій Компанії (Москва).
Василь Матій
Підприємець, фінансист та інвестор. Василь є партнером iPlan.ua, співзасновник спільноти менторів та наставників BOARD, лектором Київської школи економіки, амбасадором молодіжного руху FIRE в Україні. А також спікером, колумністом у НВ Бізнес та MC:Today, Minfin.com.ua, економічним оглядачем на національних медіа: 4 канал, 24 канал, "Прямий", радіо НВ тощо.
Олександр Куліков
Директор УНІВЕР Капітал. На фондовому ринку з 2006 року, пройшов шлях від молодшого трейдера в керівника компанії.
Віктор Сизоненко
Ідеолог хедж-фонду RAISEN.
Керівник відділу цінних паперів і зовнішніх ринків Альфа-банк Україна. Під управлінням, портфель цінних паперів обсягом 500 мільйонів доларів США. Більше 10 років досвіду на світових ринках капіталу, торгівля акціями, облігаціями, ф'ючерсами, опціонами, криптовалюта і FX. Експерт в алгоритмічних і математичних торгових системах.
Програма FinRetail 2020
20 листопада, п'ятниця

08:00 – 09:10
08:00 – 09:10
Реєстрація та ранкова кава
09:10 – 09:30
Привітальне слово від організаторів
09:10 – 09:30
Привітальне слово від організаторів
Іван Євтушенко - Генеральний директор Treeum

Валерія Іонан - Заступник міністра цифровий трансформації з питань євроінтеграції

Ганна Замазєєва - Голова правління в Всеукраїнська Асоціація Фінансових Компаній

Антоніна Мурашко - Президент асоціації UAPS
09:30 – 09:50
Нова цифрова держава для підприємців
09:30 – 09:50
Нова цифрова держава для підприємців
Валерія Іонан - Заступник міністра цифровий трансформації з питань євроінтеграції
ПОТІК 1: RETAIL
ПОТІК 1: RETAIL
ПОТІК 2: ФІНАНСИ
09:50 – 10:10
Нові тренди поведінки споживачів
Анастасія Давидова,
CCO CityConsult Development, Former CMO in Multiplex, President "The CMO Club CIS"
10:10 – 11:10
Дискусія: перспективи віддаленої ідентифікації (BankID, Дія, Відеоідентифікація)
Модератор - Алла Савьюк президент асоціації ВАФК
Учасники:
Ольга Василєва, в. о. директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ
Христина Кармазіна - керівник Напрямки Діджитал продуктів ПриватБанку
Наталя Клевакіна - Директор міжнародної фінансової компанії CCLoan
Денис Іванов - керівник експертної групи Департаменту цифрового розвитку Міністерства цифровий трансформації України
Володимир Довгаль - Директор Авентус Україна
10:10 – 10:30
Токенізация: для чого та як. Успішні кейси реалізації
Олексій Миропольської,
Комерційний директор, Portmone
11:10 – 11:30
Всі тонкощі нового регулювання. Поетапний план реалізації. Що чекає ринок МФО
Юрій Мандзюк,
Chief legal officer ФК "ДІНЕРО"
10:30 – 10:50
Готівкові на касі - як зняти готівку без банкомату
Євген Васильцов,
Керівник Напрямки по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку
11:30 – 11:50
Дистанційна верифікація і воронка продажів в онлайн-кредитуванні
Денис Зікєєв,
Співзасновник RiskTools
10:50 – 11:50
Дискусія: Як Фінтех змінює купівельну поведінку і допомагає ритейлеру утримати покупця. Нові технології для retail: очікування, тренди, реальність
Модератор: Антоніна Мурашко - президент асоціації UAPS
Учасники: Євген Васильцов - Приватбанк,
Олексій Авраменко - EasyPay,
Олександр Стельмах Visa,
Іван Славіогло, ІТ директор групи компаній Fozzy Group,
Юлія Белінська - СЕО Retailers Media Llc
11:50 – 12:20
11:50 – 12:20
Перерва на каву
12:20 – 12:40
FacePay - інноваційний метод оплати лицем. Біометрія як засіб платежу
Христина Кармазіна - Керівник Напрямки Діджитал продуктів ПриватБанку і Євген Васильцов - керівник Напрямки по роботі з торгівельними підприємствами ПриватБанку
12:20 – 12:40
Кредитний бізнес в Азії - очікування і реальність. 18 місяців практики
Роман Катеринчик,
Засновник MyCredit
12:40 – 13:00
Дія для бізнесу
Денис Іванов,
Керівник експертної групи Департаменту цифрового розвитку Міністерства цифровий трансформації України
12:40 – 13:00
Moneyveo. Від монопродукту до мультіпродуктів
Влас Головін,
CPO (Chief Product Officer in Moneyveo)
13:00 – 13:20
Онлайн інструменти для бизнесу
Ірина Сокур,
Начальник відділу маркетингу Art Zvit Pro
13:00 – 13:20
Розвиток фінансових послуг в умовах глобальної трансформації роздрібної мережі Укрпошта
Дмитро Поліщук,
Укрпошта, заступник генерального директора з розвитку фінансового бізнесу
13:20 – 13:40
Платіжний процесинг для бізнесу: техніка, підтримка і розвиток
Денис Риков,
Lead Project Manager, LEOGAMING
13:20 – 13:40
Конкуренція на фінансовому ринку через призму теорії ігр
Євген Резуєв,
Директор компанії "Укркредітфінанс" (ТМ "Creditkasa", "НаВсе")
13:40– 14:00
Навіщо ритейлу переходити на програмні РРО (е-чеки)?
Володимир Онучак,
Керівник сервису «Вчасно.Каса»
13:40 – 14:00
Як машинне навчання змінює фінансову сферу вже сьогодні: розпізнавання облич, великі дані з соцмереж, інтелектуальні моделі
Володимир Лозовий,
CEO та засновник компанії Artellence
14:00 – 14:20
"Операція фіскалізація" чому це не боляче
Андрій Сухов,
Чпівзасновник Checkbox
14:00 – 14:20
Можливості фондового ринку, що надихають
Богдан Сидоренко,
Директор Київської філії Фрідом Фінанс
14:20 – 15:20
14:20 – 15:20
Обід
ПОТІК FIN + RETAIL!
Надихайся. Можливості у всьому.
ПОТІК FIN + RETAIL!
Надихайся. Можливості у всьому.
ПОТІК "ІНВЕСТИЦІЇ"
15:20 – 15:40
Як справи з діджіталом у банків в рік глобальної пандемії? Дослідження
Антон Воронюк,
Керівник Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts, директор з розвитку інтернет-агентства Webpromo
15:20 – 15:30
Презентація мобільного Robo Advisor WOTAN - Штучний інтелект управляє інвестиціями
Сергій Кравецкий,
СЕО WOTAN, керуючий партнер MRP, голова експертної ради Фонду АТАМАН
15:40 – 16:00
Інновації в епоху змін. Що потрібно, щоб клієнти помітили саме вас
Авдєєва Марина,
Співзасновник Арсенал Страхування
15:30 – 16:30
Дискусійна панель: У що інвестувати в українських реаліях?

Підтеми:
1.Інвестіціонние активи в Україні
2.Семейние фонди

Модератор: Сергій Кравецький, СЕО WOTAN, керуючий партнер MRP, голова експертної ради Фонду АТАМАН

Учасники:
Михайло Рітчер - співзасновник і викладач M.Ritcher & Partners
Олександр Куліков - Директор УНІВЕР Капітал
Олексій Сухоруков, директор з розвитку Українська біржа
Віктор Сизоненко - ідеолог хедж-фонда RAISEN
16:00 – 16:20
Як створювати кейси, з якими вдома краще. Досвід MEGOGO
Валерія Толочина, директор з маркетингу MEGOGO і Олексій Міллер - Head of SMM в MEGOGO
16:30 – 17:30
Дискусійна панель: Управління приватним капіталом

Підтеми:
1. Ефективність роботів в управлінні активами.
2. Прибутковість з первинного розміщення паперів - IPO.

Модератор: Сергій Кравецький, СЕО WOTAN, керуючий партнер MRP, голова експертної ради Фонду АТАМАН

Учасники: Олександр Куліков - Директор УНІВЕР Капітал
Михайло Рітчер - співзасновник і викладач M.Ritcher & Partners
Артем Афян - керуючий партнер Juscutum, радник прем'єр міністра
Василь Матій - фінансовий радник, партнер iplan.ua
16:20 – 16:40
Формула сильного креативу
Ганна Мойсеєва,
Маркетинг директор CC Loan
16:40– 17:00
Порівняльна реклама і як вона працює насправді
Веста Гунченко, керівник креативного відділу lifecell і Ольга Щупак, керівник відділу бренд-менеджменту lifecell
17:00 – 17:20
Захоплюючий SMM для фінансової сфери
Зоя Лобод,
Співвласниця digital-агентства LOBODS
17:20 – 17:40
Бізнес очима ownerа: потужний бренд VS перманентні кризи
Олена Голець,
Засновниця брендів Dolce Donna, Golets та чоловічого ательє bespoke
17:40 – 18:20
17:40 – 18:20
Церемонія нагородження вебмайстрів-переможців гри FinGalaxy
18:20
18:20
Фуршет

ПОТІК 1: RETAIL
ПОТІК 1: RETAIL
08:00 – 09:10
08:00 – 09:10
Реєстрація та ранкова кава
09:10 – 09:30
Привітальне слово від організаторів
09:10 – 09:30
Привітальне слово від організаторів
Іван Євтушенко - Генеральний директор Treeum

Валерія Іонан - Заступник міністра цифровий трансформації з питань євроінтеграції

Ганна Замазєєва - Голова правління в Всеукраїнська Асоціація Фінансових Компаній

Антоніна Мурашко - Президент асоціації UAPS
09:30 – 09:50
Нова цифрова держава для підприємців
09:30 – 09:50
Нова цифрова держава для підприємців
Валерія Іонан,
Заступник міністра цифровий трансформації з питань євроінтеграції
09:50 – 10:10
Нові тренди поведінки споживачів
09:50 – 10:10
Нові тренди поведінки споживачів
Анастасія Давидова,
CCO CityConsult Development, Former CMO in Multiplex, President "The CMO Club CIS"
10:10 – 10:30
Токенізация: для чого та як. Успішні кейси реалізації
10:10 – 10:30
Токенізация: для чого та як. Успішні кейси реалізації
Олексій Миропольської,
Комерційний директор, Portmone
10:30 – 10:50
Готівкові на касі - як зняти готівку без банкомату
10:30 – 10:50
Готівкові на касі - як зняти готівку без банкомату
Євген Васильцов,
Керівник Напрямки по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку
10:50 – 11:50
Дискусія: Як Фінтех змінює купівельну поведінку і допомагає ритейлеру утримати покупця. Нові технології для рітейл: очікування, тренди, реальність
10:50 – 11:50
Дискусія: Як Фінтех змінює купівельну поведінку і допомагає ритейлеру утримати покупця. Нові технології для рітейл: очікування, тренди, реальність
Модератор: Антоніна Мурашко - президент асоціації UAPS
Учасники: Євген Васильцов - Приватбанк,
Олексій Авраменко - EasyPay,
Олександр Стельмах Visa,
Іван Славіогло, ІТ директор групи компаній Fozzy Group,
Юлія Белінська - СЕО Retailers Media Llc
11:50 – 12:20
11:50 – 12:20
Перерва на каву
12:20 – 12:40
FacePay - інноваційний метод оплати лицем. Біометрія як засіб платежу
12:20 – 12:40
FacePay - інноваційний метод оплати лицем. Біометрія як засіб платежу
Христина Кармазіна - Керівник Напрямки Діджитал продуктів ПриватБанку і Євген Васильцов - керівник Напрямки по роботі з торгівельними підприємствами ПриватБанку
12:40 – 13:00
Дія для бізнесу
12:40 – 13:00
Дія для бізнесу
Денис Іванов,
Керівник експертної групи Департаменту цифрового розвитку Міністерства цифровий трансформації України
13:00 – 13:20
Онлайн інструменти для бизнесу
13:00 – 13:20
Онлайн інструменти для бизнесу
Ірина Сокур,
Начальник відділу маркетингу Art Zvit Pro
13:20 – 13:40
Платіжний процесинг для бізнесу: техніка, підтримка і розвиток
13:20 – 13:40
Платіжний процесинг для бізнесу: техніка, підтримка і розвиток
Денис Риков,
Lead Project Manager, LEOGAMING
13:40 14:00
Навіщо ритейлу переходити на програмні РРО (е-чеки)?
13:40 14:00
Навіщо ритейлу переходити на програмні РРО (е-чеки)?
Володимир Онучак,
Керівник сервису «Вчасно.Каса»
14:00 – 14:20
"Операція фіскалізація" чому це не боляче
14:00 – 14:20
"Операція фіскалізація" чому це не боляче
Андрій Сухов,
Співзасновник Checkbox
14:20 – 15:20
14:20 – 15:20
Обід
ПОТІК FIN + RETAIL!
ПОТІК FIN + RETAIL!
Надихайся. Можливості у всьому.
15:20 – 15:40
Як справи з діджіталом у банків в рік глобальної пандемії? Дослідження
15:20 – 15:40
Як справи з діджіталом у банків в рік глобальної пандемії? Дослідження
Антон Воронюк,
Керівник Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts, директор з розвитку інтернет-агентства Webpromo
15:40 – 16:00
Інновації в епоху змін. Що потрібно, щоб клієнти помітили саме вас
15:40 – 16:00
Інновації в епоху змін. Що потрібно, щоб клієнти помітили саме вас
Авдєєва Марина,
Співзасновник Арсенал Страхування
16:00 – 16:20
Як створювати кейси, з якими вдома краще. Досвід MEGOGO
16:00 – 16:20
Як створювати кейси, з якими вдома краще. Досвід MEGOGO
Валерія Толочина - директор з маркетингу MEGOGO
і Олексій Міллер - Head of SMM в MEGOGO
16:20 – 16:40
Формула сильного креативу
16:20 – 16:40
Формула сильного креативу
Ганна Мойсеєва,
Маркетинг директор CC Loan
16:40 – 17:00
Порівняльна реклама і як вона працює насправді
16:40 – 17:00
Порівняльна реклама і як вона працює насправді
Веста Гунченко, керівник креативного відділу lifecell і Ольга Щупак, керівник відділу бренд-менеджменту lifecell
17:00 – 17:20
Захоплюючий SMM для фінансової сфери
17:00 – 17:20
Захоплюючий SMM для фінансової сфери
Зоя Лобода,
Співвласниця digital-агентства LOBODS
17:20 – 17:40
Бізнес очима ownerа: потужний бренд VS перманентні кризи
17:20 – 17:40
Бізнес очима ownerа: потужний бренд VS перманентні кризи
Олена Голець,
Засновниця брендів Dolce Donna, Golets та чоловічого ательє bespoke
17:40 – 18:20
17:40 – 18:20
Церемонія нагородження вебмайстрів-переможців гри FinGalaxy
18:20
18:20
Фуршет

ПОТІК 2: ФІНАНСИ
ПОТІК 2: ФІНАНСИ
Дискусія: перспективи віддаленої ідентифікації (BankID, Дія, Відеоідентифікація)
Дискусія: перспективи віддаленої ідентифікації (BankID, Дія, Відеоідентифікація)
Модератор - Алла Савьюк президент асоціації ВАФК

Учасники:

Ольга Василєва, в. о. директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ
Христина Кармазіна - керівник Напрямки Діджитал продуктів ПриватБанку
Наталя Клевакіна - Директор міжнародної фінансової компанії CCLoan
Денис Іванов - керівник експертної групи Департаменту цифрового розвитку Міністерства цифровий трансформації України
Володимир Довгаль - Директор Авентус Україна
11:10 – 11:30
Всі тонкощі нового регулювання. Поетапний план реалізації. Що чекає ринок МФО
11:10 – 11:30
Всі тонкощі нового регулювання. Поетапний план реалізації. Що чекає ринок МФО
Юрій Мандзюк,
Chief legal officer ФК "ДІНЕРО"
11:30 – 11:50
Дистанційна верифікація і воронка продажів в онлайн-кредитуванні
11:30 – 11:50
Дистанційна верифікація і воронка продажів в онлайн-кредитуванні
Денис Зікєєв,
Співзасновник RiskTools
11:50 – 12:20
11:50 – 12:20
Перерва на каву
12:20 – 12:40
Кредитний бізнес в Азії - очікування і реальність. 18 місяців практики
12:20 – 12:40
Кредитний бізнес в Азії - очікування і реальність. 18 місяців практики
Роман Катеринчик,
Засновник MyCredit
12:40 – 13:00
Moneyveo. Від монопродукту до мультіпродуктів
12:40 – 13:00
Moneyveo. Від монопродукту до мультіпродуктів
Влас Головін,
CPO (Chief Product Officer in Moneyveo)
13:00 – 13:20
Розвиток фінансових послуг в умовах глобальної трансформації роздрібної мережі Укрпошта
13:00 – 13:20
Розвиток фінансових послуг в умовах глобальної трансформації роздрібної мережі Укрпошта
Дмитро Поліщук,
Укрпошта, заступник генерального директора з розвитку фінансового бізнесу
13:20 – 13:40
Конкуренція на фінансовому ринку через призму теорії ігр
13:20 – 13:40
Конкуренція на фінансовому ринку через призму теорії ігр
Євген Резуєв,
Директор компанії "Укркредітфінанс" (ТМ "Creditkasa", "НаВсе")
13:40 14:00
Як машинне навчання змінює фінансову сферу вже сьогодні: розпізнавання облич, великі дані з соцмереж, інтелектуальні моделі
13:40 14:00
Як машинне навчання змінює фінансову сферу вже сьогодні: розпізнавання облич, великі дані з соцмереж, інтелектуальні моделі
Володимир Лозовий,
CEO та засновник компанії Artellence
14:00 – 14:20
Можливості фондового ринку, що надихають
14:00 – 14:20
Можливості фондового ринку, що надихають
Богдан Сидоренко,
Директор Київської філії Фрідом Фінанс

ПОТІК "ІНВЕСТИЦІЇ"

ПОТІК "ІНВЕСТИЦІЇ"

15:20 – 15:30
Презентація мобільного Robo Advisor WOTAN - штучний інтелект управляє інвестиціями
15:20 – 15:30
Презентація мобільного Robo Advisor WOTAN - штучний інтелект управляє інвестиціями
Сергій Кравецкий,
СЕО WOTAN, керуючий партнер MRP, голова експертної ради Фонду АТАМАН
15:30 – 16:30
Дискусійна панель: У що інвестувати в українських реаліях?

Підтеми:
1.Інвестіціонние активи в Україні
2.Семейние фонди


15:30 – 16:30
Дискусійна панель: У що інвестувати в українських реаліях?

Підтеми:
1.Інвестіціонние активи в Україні
2.Семейние фонди


Модератор: Сергій Кравецький, СЕО WOTAN, керуючий партнер MRP, голова експертної ради Фонду АТАМАН

Учасники:
Михайло Рітчер - співзасновник і викладач M.Ritcher & Partners
Олександр Куліков - Директор УНІВЕР Капітал
Олексій Сухоруков, директор з розвитку Українська біржа
Віктор Сизоненко - ідеолог хедж-фонда RAISEN
16:30 – 17:30
Дискусійна панель: Управління приватним капіталом

Підтеми:
1. Ефективність роботів в управлінні активами.
2. Прибутковість з первинного розміщення паперів - IPO.

16:30 – 17:30
Дискусійна панель: Управління приватним капіталом

Підтеми:
1. Ефективність роботів в управлінні активами.
2. Прибутковість з первинного розміщення паперів - IPO.

Модератор: Сергій Кравецький, СЕО WOTAN, керуючий партнер MRP, голова експертної ради Фонду АТАМАН

Учасники: Олександр Куліков - Директор УНІВЕР Капітал
Михайло Рітчер - співзасновник і викладач M.Ritcher & Partners
Артем Афян - керуючий партнер Juscutum, радник прем'єр міністра
Василь Матій - фінансовий радник, партнер iplan.ua
Організатор
за підтримки:
Генеральний партнер
Platinum партнер
Партнери
Партнери гри FinGalaxy
Інфопартнери:
для партнерів:
Стати партнером
☑ нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных